Sistema pusiau sutapdinta
  • 8 kamerų profilių sistema;
  • staktos storis 86 mm;
  • juodos arba pilkos spalvos įtraukiami EPDM tarpikliai;
  • vidurinis tarpiklis;
  • 26 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas Ug = 1,1 W/m2K, galima naudoti 48 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas Ug = 0,5 W/m2K.

PASIVTHERM – Tobulumas kiekvienoje detalėje. Langai PASIVTHERM yra pažangumas klasikinėj formoj.

Septynių kamerų profilis su padidinta armavimo kamera garantuoja puikia šilumos izoliacija ir išlaiko aukštas statines savybes.
Konfigūracijų įvairovė – 3 stiklų paketas su „šiltu rėmeliu“ – koeficientas 0,5 W/m2K ir trečia vidinė tarpinė, leidžia mums sukurti langus su parametrais, kurie atitinka aukščiausius standartus pasyvios statybos.
Langai PASIVTHERM – tai garantija, kad jūsų namuose bus tylu ir šilta.
Profiliai – 7 kamerų profilis su 86 mm ( varčios ir staktos ) gylio.
Stiklai – stiklinimo paketai 2 stiklų su 26 mm pločio ir 1,1 m2 \ K ir 3 stiklų su 48 mm pločio UG = 0,5 W/m2K koeficiento galimybe . Mes siūlome platų paketų pasirinkimą, dekoratyvinių paketų, su įstiklintu tonuotu – antisol , refleksas, apsauginis stiklas ir garsą sugeriantį.
Tarpinės – standartiniai 3 keičiamos tarpinės – du pagrindiniai ir viena vidurinė kuri pagerina šilumos ir garso parametrus.
Armuotė – dideli, specialios formos sutvirtinimai pagaminti iš cinkuoto plieno , kurių storis 1,5 iki 2 mm užtikrina tinkamą statiką net didelių matmenų langams.
Spalvos – turtinga spalvų paletė nuo klasikinės baltos, medžio imitacijos iki dažytų pagal RAL paletę.
Apkaustai – serija Muliti – Matic MACO kompanijos, tai garantija daugeliui metų.
Furnitūra 5 – aukščiausios klasės atsparumo korozijai. Mikroventilacija integruota su žirklėmis leidžia padidinti vedinimo tarpą nuo 10-13 mm.