Sistema su dalinai sutapdinta varčia
  • 8 kamerų profilių sistema;
  • staktos storis 94 mm;
  • profilių storis A klasė;
  • juodos arba pilkos spalvos įtraukiami EPDM tarpikliai;
  • vidurinis tarpiklis;
  • 48 mm dviejų kamerų stiklo paketas, kurio koeficientas K= 0,5 W/m2K, ir 48 mm trijų kamerų paketas, kurio koeficientas K= 0,3 W/m2K;

Langai MAXTHERM, tai puikus ryšys dizaino ir naudojimo, kuris patenkins net reikliausių užsakovų poreikius. Profilio techniniai parametrai leidžia pasiekti aukščiausias akustines ir šilumos savybes, kurias kelia reikalavimai statant  pasyvius namus. Langai MAXTHERM, tai gražus šiuolaikinis užpatentuotas tik įmonei SONAROL  dizainas kuris leidžia užsakovui įsigyti kažką išskirtinio.

MAXimaliai platus – staktos plotis 94mm ir varčios plotis 100mm, užtikrina šilumos izoliacija aukščiausiam lygy.
MAXimaliai daugiakameriniai – aštuonių kamerų stakta ir varčia garantuoja aukščiausius parametrus garso ir šilumos atžvilgiu.
MAXimaliai šilti – vienos, dviejų ar net trijų kamerų stiklo paketai pločio nuo 24mm iki 48mm su koeficientais Ug 1,0 iki 0,3 W/m2K kartu su specialia termine juostele leidžia pasiekti šilumos pralaidumo koeficientą Uw=0,59W/m2K.
MAXimaliai sandarus – standartinės trys tarpinės užtikrina puikų sandarumą, kaip ir sukelia garso ir šilumos izoliaciją.
MAXimaliai saugus – galimybė panaudoti specialius stiklo paketus, rankenas ir prieš įsilaužiminius apkaustus veiksmingai trukdo įsilaužimą per langus.
MAXimaliai tvirti – profilio storis “A” klasės ir speciali armuotė garantuoja langams aukščią tvirtuma. Plastmasės atsparumas atmosferiniams veiksmams kartu su trečia tarpinę garantuoja ilgalaikį naudojimą.
MAXimaliai pritaikyti – įvairove formų, funkcijų ir spalvų leidžia pritaikyti langus MAXTHERM individualiems reikalavimams ir net išrankiausiems  klientams.
MAXimaliai gražus – saugomas dizainas ir išvaizda autorinėmis teisėmis užtikrina,kad įsigijote itin gražų ir unikalų produktą.

Yra galimybė profilius lakuoti iš vienos ir abiejų pusių bet kuria RAL paletės spalva – profilių lakavimas suteikia galimybę derinti PVC stalių dirbinius su aliuminiu ar net įmantriausia apdaila.